Výhody portálu

+ všechny informace na jednom místě

+ dohledatelnost a historie zakázek

+ vždy přehled o termínech

+ sledování online stavu zakázky

 

 Zjednodušte si práci a využijte výhod našeho portálu. Ověř si dostupnost našich služeb a registruj se.

 

 

Zákaznický portál mWorks

Náš nový zákaznický portál Vám umožní objednávat zakázky online, sledovat jejich průběh v reálném čase, mít pohromadě kompletní historii a to vše pohodlně ve Vašem prohlížeči bez nutnosti instalace nového software.

1) Registrace do portálu:

Po kliknutí na odkaz budete přesměrování na registraci do našeho portálu. Vyplňte prosím Vaše kontaktní a fakturační údaje. Po odeslání registrace údaje zkontrolujeme a zašleme Vám pin pro přihlášení.

2) Zadání a odeslání objednávky:

Jakmile od nás obdržíte pin, můžete se přihlásit do portálu. Budete přesměrování rovnou na novou objednávku, kde budete mít předvyplněnou hlavičku dle Vaší registrace. Zadejte požadovaný název zakázky, dopravu a balení. Při dopravě rozvozem Démos bude zakázka vždy zabalena na paletě. Poté můžete pokračovat v objednávce a zvolit první materiál. Znáte-li kód materiálu, stačí jej zadat a materiál se načte z databáze. Případně můžete materiál vyhledat z knihovny.
Počet zvolených dekorů není omezen, knihovna materiálů souhlasí se sortimentem Démos.
Jedna stránka má 25 řádků, v případě potřeby více řádků z jednoho materiálu můžete přidat další záložku se stejným materiálem. Počet materiálů a řádků tedy není omezen.

Veškeré údaje (doprava, adresa, název...) můžete změnit, dokud neodešlete objednávku.
Pro odeslání objednávky je nutné zaškrtnout pole Potvrzeno a poté Odeslat objednávku.
Jedná se o online zadávání dat a pro uložení změn je třeba kliknout na: Uložit změny.

3) Cenová nabídka a objednávka

Po odeslání objednávku zpracujeme a zašleme Vám náhled na nářezový plán a cenovou nabídku s Vašimi cenami materiálu a služeb. Nabídka nezahrnuje dopravu a případné příplatky (příplatek za podpaletové množství, příplatek za odmotání hrany) V nabídce si prosím zkontrolujte materiál.
Pokud s cenovou nabídkou souhlasíte, stačí objednávku schválit přes portál – zaškrtnout pole schváleno a potvrdit objednávku. My se už postaráme o vše ostatní a budeme Vás kontaktovat s termínem zhotovení zakázky, případně potřebného doplnění údajů.

 

Přihlášení a registrace do portálu:

Zákaznický portál Brno